Максим Яковер. СЕО та Керуючий партнер UNIT.city

Співзасновник та член стратегічної групи Radar Tech. CEO та керуючий партнер Unit.city. У минулому — Директор з розвитку ВДНГ. Засновник креативного простору "Часопис", партнер проекту "Цікавий Київ", більше 10 років досвіду роботи в ІТ, ступінь МВА kmbs.

Закінчив Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут»
Загальна характеристика інноваційного парку UNIT.city

Екосистемний розвиток бізнесу на теренах Європи не залишив байдужою й Україну. Так, на сьогоднішній день, одним із найбільш відомих інноваційних парків, який сповідує розвиток підприємницьких бізнес-еосистем, є UNIT.city, що розташовується у м. Києві.

UNIT.city – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій.

Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси у межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

Це містечко, яке повинно стати зосередженням інновацій і місцем, де бізнес отримує нові ідеї та ресурси для їх впровадження.

Парк, інноваційне містечко, середовище - всі ці слова характеризують UNIT.city. Тут можна жити (у майбутньому), навчатися, розважатися, займатися спортом. Але головне - працювати, розвиватися і створювати щось нове.
Візія UNIT.city

Стати двигуном креативної економіки та прискорити розвиток українських інновацій, допомагаючи компаніям, талантам та ідеям зростати швидше.
Місія UNIT.city

Створювати інноваційне середовище та креативну атмосферу для роботи, життя та творчості з метою розвитку нових технологій та підприємництва.
Мета UNIT.city

Стати одним з найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі та точкою входу в Україну для компаній, інвесторів та партнерів з усього світу.
З іншого боку UNIT.city вбачає свою мету в об'єднанні освітніх, бізнесових, культурних, медичних, спортивних та розважальних об'єктів, щоб надати малому та середньому інноваційному бізнесу доступ до необхідного для швидкого розвитку інфраструктури та експертизи у межах однієї території.
З іншого боку UNIT.city вбачає свою мету в об'єднанні освітніх, бізнесових, культурних, медичних, спортивних та розважальних об'єктів, щоб надати малому та середньому інноваційному бізнесу доступ до необхідного для швидкого розвитку інфраструктури та експертизи у межах однієї території.

Екосистема першого інноваційного парку України UNIT.city
Інноваційний парк UNIT.city виділяє три ключові елементи власної екосистеми:

1. Закритий клуб компаній резидентів. Таким чином на території сучасного містечка розташовано понад 90 компаній сьогодні (більше 1000 робочих місць), з яких 60% співпрацюють на базі спільних проектів; протягом 2020 року планується залучити понад 150 компаній-резидентів (понад 3000 робочих місць); протягом 2025 року – понад 300 компаній (понад 15000 робочих місць.

2. Доступ до подій та талантів. Більше 420 івентів/рік, 900 студентів у ІТ-школі UNIT Factory – сьогодні; 500+ подій/рік, 1200 студентів у ІТ-школі UNIT Factory – 2020; 700+ подій/рік, 2000 студентів у ІТ-школі UNIT Factory – 2025.

3. Програми та сервіси для стартапів та зростаючого бізнесу.
Сьогодення

2020 рік

Візуалізація екосистеми UNIT city

Детальна інформація за посиланням на Офіційний Вебсайт UNIT.city
Radar Tech

Перший український корпоративний акселератор

Перший в україні корпоративний акселератор. RadarTech створив 4 акселераторні програми, в рамках стартапи шукають рішення для українських корпорацій. Серед програм RadarTech:

Telecom accelerator (партнер - Kyivstar)


Agro Accelerator (партнер МХП)

Energy Accelerator (ДеТек)

Fintech Accelerator (UKRSIBBANK) (Попкорп)

У рамках програм акселерації стартапам надається можливість попрацювати з експертами галузі, пройти трьох місячне навчання в Unit City та отримати першого великого корпоративного клієнта (партнера акселераторної програми).

Кандидати в програму проходять 3 стадії відбору. Спочатку експерти програми відбирають 100 заявок, які найбільше відповідають цілям компанії і є реалістичними у впровадженні. Після цього команди запрошуються в Unit City, де представники корпорацій знайомляться з командою. Відбувається пітчинг, після якого залишається лише третина команд (30). Їх запрошують на програму навчання (акселерації), спостерігаючи за згуртованістю і гармонією в команді.

Після акселерації відбувається ще один пітчинг, після якого знову залишається третина учасників (10), які залишаються тестувати свої прототипи в компаніях протягом трьох місяців. Хто запропонує ефективніший прототип, той і отримує контракт з компанією!

Виступаючи спонсорами таких програм, корпорації типу Kyivstar, закривають репутаційні і бізнесові цілі.
Підтримка малого бізнесу, стартапів і інновацій покращує репутацію компанію, а самі стартапи закривають її болі, модернізують. Модель є виграшною для всіх учасників!

Детальна інформація на Офіційний Вебсайт Radar Tech
Марія Романова, CEO RadarTech

Керівник проекту телеком-акселератора Radar Tech, team leader першого набору програми ВДНГ-TECh.

Протягом 20 років працювала в телекомунікаційних компаніях: Утел, Трімоб, Укртелеком, Київстар в напрямку маркетингу та продажів. Має багатий досвід в проведенні переговорів та продажів послуг бізнес-клієнтам.
Схематичне зображення зв'язків між Unit City та акселераційними програмами Radar Tech
Шановні учасники, за посиланням знайдете веб-версію Кейсу